HAKKIMIZDA

Turex Turizm A.Ş. kurulduğu 2002 yılından bugüne turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında; profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji altyapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek, Türkiye’nin önemli kamu ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır.Turex aynı zamanda, toplu taşımacılık (Özel Halk Otobüsü) alanında da, Türkiye’de belediyelerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla, hizmet ağına yeni alanlar katmaktadır.
 
Turex, operasyonel filo kiralama alanında, araç tedarik ve kullanımında yaşayabileceğiniz sorunlara, stratejik çözümler sunabilmek amacıyla; danışmanlık ve finansal hizmetler sunmaktadır.
 
Turex kendi imkânları, altyapısı ve sayısı binlere varan son model araç filosuyla “Kalite” prensibinden ödün vermemektedir.
 
Turex Tur Seyahat Organizasyon A.Ş.
2011 yılı içinde Myturex’i kurarak, turizm alanına yatırım yapan şirketimiz, turizmin tüm ürünleriyle alanında lider bir marka yaratma hedefindedir.
Yüksek hizmet kalitesini, güçlü ve güvenilir teknoloji altyapısıyla birleştiren şirketimiz, “www.biletika.com” web portalı ile tüm Türkiye’de online olarak ulaşılabilir bir servis ağı kurmuştur. Bizim görevimiz sizleri, işyerinizden evinize, evinizden işyerinize, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve en hızlı ulaştırabilmektedir.
 
Bunun için Turex hizmet verdiği tüm kuruluşların personelinin huzur, mutluluk ve güvenliğini kendisine ilke edinmiştir.
 
Turex, her zaman ön planda tuttuğu "Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" anlayışı ile müşterilerinin öncelikle güven duyduğu bir hizmet ortağıdır. Biz Turex olarak şirket organizasyonumuza duyulan bu güveni sizlerle paylaşmak, sizlerin hizmet ortağı olmak istiyoruz.
Turex, uzun süredir planladığı halk arz süresinde hedefleri, yatırımları içine koyduğu Karavan kiralama projesi Gezcar markası ile hizmetinizde. Doğaya ve yeşile son derece önem veriyoruz. Yolculuk İçeren Tüm Seyahatleri Seviyoruz Karavandaki minimalist hayatı anlamlı görüyoruz, azaldıkça çoğaldığımızı biliyoruz herkesin Karavan tatili yapmaya en kolay ve Turex güvencesi ile erişmesini İstiyoruz.
 
Yıllarca kurumsal hayatta edindiğimiz tecrübeleri, yol hikayeleri ve karavan tatili deneyimleri ile harmanlayıp, en kolay şekilde doğru karavana ulaşmanın yolunu sizlere sunuyoruz. Bu sayede, kaliteli hizmet ve uygun fiyat alternatiflerini, tek bir platformda Gezcar markası ile bir araya getiriyoruz.