KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Turex Turizm A.Ş. kurulduğu 2002 yılından bugüne turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında; profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji altyapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek, Türkiye’nin önemli kamu ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır.

Devamı

Kullanıcı Sözleşmesi

İşbu Kullanıcı Sözleşmesi (“Sözleşme”), Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş. (“Şirket”) ile www.gezcar.com.tr adresinde yer alan siteye, Site veya Mobil Uygulamalar üzerinden erişilen bulut tabanlı taşımacılık uygulamalarına (“Uygulama(lar)”) kullanıcı (“Kullanıcı(lar)”) olarak kaydolan kişi arasında akdedilmektedir. Sözleşme, Kullanıcı tarafından elektronik ortamda kabulü ile birlikte yürürlüğe girecek olup; taraflarca Sözleşme’de belirtilen usuller doğrultusunda sona erdirilmediği sürece yürürlükte kalmaya devam edecektir.

Devamı

KVKK

Kişisel Verilerin Korunmasi ve İslenmesine İlişkin Aydinlatma Metni Mehmet Akif Mah. 2. Akarsu Sok. Tureks Plaza Blok No:4 İç Kapı No:1 Küçükçekmece/İSTANBUL adresinde mukim TUREKS TURİZM TAŞIMACILIK Şirketi (“Şirket” veya “Tureks”) olarak, veri sorumlusu sıfatıyla kişisel verilerinizi KVKK ve ilgili mevzuata uygun olarak aşağıda açıklanan kapsamda işliyoruz.

Devamı